893
30-10-2023
Als je persoonlijke instellingen compleet ingevuld zijn
Op deze pagina:

Rechtsboven vind je onder je naam vind je Account inclusief je persoonsgegevens.
Wij hebben deze nodig om als je Belastingconsulent te kunnen aanmelden. Zo kunnen we ons aanmelden bij de Belastingdienst, waardoor we niet alleen aanspreekpunt zijn maar uitstel kunnen aanvragen en aangiftes mogen verzorgen.
Je voorletters, achternaam, bsn en geboortedatum gebruiken we om ons als je consulent bij De Belastingdienst aan te melden en zowel machtigingen als uitstel voor je aan te vragen.
Heb je een fiscaal partner en wil je dat we voor jullie gezamenlijk aangifte doen? Noteer hier relevante informatie.
Communiceer je liever in het Engels met ons en/of je klanten? Dan pas je hier simpel je voorkeurstaal aan.
Je hebt wel iets te verbergen. Gelukkig maar. Daarom staat privacy bij ons hoog in het vaandel. Lees hier hoe je twostepauthenticator instelt, ook wel de tweestapsverificatie.
Hier kun je je wachtwoord wijzigen.
Op verzoek van klanten kun je het adres aanpassen waarop je graag berichten als herinneringen en aankodigingen ontvangt. Lees hier hoe dat werkt.
Wil je weten waar je je bedrijfsinformatie aanpast? Lees dan deze FAQ.
Was dit artikel nuttig?
Bekijk meer help-artikelen